XVI CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Cor e vida gracias ao marabilloso tesouro da auga potable

Aquí atoparás a túa creación unha vez que o teu papá / mamá / titor teñan validado a túa participación e tamén poderás descubrir os bonitos lugares que crearon outros nenos.

MARIA MORATO CUELLAR


MAURICIO TINOCO - LOS SANTOS DE MAIMONA (España)

Paula Robles López


La Santa Cruz - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

Noa Sanchez Sanchez


CEIP MIGUEL DE CERVANTES - GUIJUELO (España)

Marta Ponce Fuentes


SAN GREGORIO - GUAREÑA (España)

marta blanco piñero


SAN GREGORIO - GUAREÑA (España)

Ainara Navas Oliva


C.P.R. Almenara ( Zahora ) - BARBATE (España)

Alvaro Mateos Mora


SAN GREGORIO - GUAREÑA (España)

Nick Lei Tang Jiang


GAZIEL - SANT FELIU DE GUÍXOLS (España)

Alex Fernandez Sanchez


escola vall de palau - SANT ANDREU DE LA BARCA (España)

Manuela Gutiérrez Barjola


SAN GREGORIO - GUAREÑA (España)

María Aguado Mancho


Doña Crisanta - TOMELLOSO (España)

Elizaveta Zorkina .


Elian’s - NUCÍA, LA (España)

Alex Fernandez Sanchez


Escola Vall de Palau - SANT ANDREU DE LA BARCA (España)

rocio MONROY leal


ilarcuris - ILLESCAS (España)

Alejandra Betti Alcázar


ATENEA - MERIDA (España)

María Moyano Brenes


PABLO NERUDA - CÁRTAMA (España)

mario francisco baeza


cesar manrique - PUERTO DE LA CRUZ (España)

Irene Betancort García


Alcalde Diego Trujillo - GÁLDAR (España)

Marko Ielchici Ielchici


Virgen Del Rosario - ONTÍGOLA (España)

Anaís Flores Alonso


CEIP ILLAS CIES - VIGO (España)

Alberto Perez Bravo


SAN GREGORIO - GUAREÑA (España)

Ainara Retuerto Valle


Ceip flores del sil - Ponferrada (España)

Noelia Exposito Aguilar


JOAN MARAGALL - SANT ANDREU DE LA BARCA (España)

SALMA EL-MALKI SAADA


COLEGIO TOMAS DE IRIARTE - PUERTO DE LA CRUZ (España)

Emma Perez Miguelez


CEP DOCTOR FLEMING - VIGO (España)

Alberto González González


Maristas - JAÉN (España)

Maria Rotllan Colls


GAZIEL - SANT FELIU DE GUÍXOLS (España)

adolfo azuaga rincon


VIRGEN DE GUADALUPE - BADAJOZ (España)

Aitor Farrona Capita


SAN GREGORIO - GUAREÑA (España)

Carlora Contreras Guerrero


ALONSO BARBA - LEPE (España)