XVI CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Cor e vida gracias ao marabilloso tesouro da auga potable

Aquí atoparás a túa creación unha vez que o teu papá / mamá / titor teñan validado a túa participación e tamén poderás descubrir os bonitos lugares que crearon outros nenos.

SARA LLORET GUILLEN


COL·LEGI SAGRADA FAMÍLIA - LLEIDA (España)

Ángel Fernández de la Calle


Ruiz Amado - EMPURIABRAVA (España)

AITANA ROZAS RIVERA


CP POETA ÁNGEL GONZÁLEZ - OVIEDO (España)

Roberto de Arriba Gil


NUESTRA SEÑORA DEL CASTAÑAR - BEJAR (España)

Martí Cañón Herrera


COR DE MARIA - SANT FELIU DE GUÍXOLS (España)

Ylenia Zurita Moreno


JOAN MARAGALL - SANT ANDREU DE LA BARCA (España)

LORENA MORENO LLANAS


NTRA SRA DE LA CONSOLACION - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

Óscar Faulin Calahorra


ANTONIO DELGADO CALVETE - ARNEDO (España)

Lilian Zarcos Lobato


COR DE MARIA - SANT FELIU DE GUÍXOLS (España)

Isaac Hernández González


JUVENTUD - BADAJOZ (España)

nuria roca niubo


Escola Ramon Farrerons - BELL-LLOC D´URGELL (España)

NARAI RODRIGUEZ LOPEZ


SAN FERMIN S.L - VIGO (España)

ABEL PINILLA VAILLANT


JUVENTUD - BADAJOZ (España)

CEIP JORGE JUAN (3ºº A)


NOVELDA (España)

Gonzalo Torrego Campos


NUESTRA SEÑORA DEL CASTAÑAR - BEJAR (España)

Sara Ruiz Sánchez


EL SALVADOR - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

Hugo Plaza Tarraque


C. P. Bilingüe Hernán Cortés - TALAVERA DE LA REINA (España)

Maria Dominguez Acuña


NUESTRA SEÑORA DEL CASTAÑAR - BEJAR (España)

Cristian Chirtoaca Chirtoaca


Francisco de Vitoria - Burgos (España)

Ivan Perez Sanchez


Ceip marismas del tinto - San Juan del Puerto (España)

Lucas Martinez Salinas


Virgen del Rosario - ALBATERA (España)

Rebeca Roldan Fuentes


San gregorio - GUAREÑA (España)

MARIO LOPEZ LOPEZ


CEIP FELIX RODRIGUEZ DE LA FUENTE - SALAMANCA (España)

Nora Alonso Rueda


CP poeta Ángel González - OVIEDO (España)

Compañía de María (4ºAº A)


TALAVERA DE LA REINA (España)

Emma Plaza Tarraque


C.P. Bilingüe Hernán Cortés - TALAVERA DE LA REINA (España)

AROA RODRIGUEZ GONZALEZ


COLEGIO SAN JUAN BAUTISTA - SAN JUAN DEL PUERTO (España)

Javier Turrillo Paez


Arcangel - ALMERÍA (España)

Gala Villegas Santos


C.E I.P HERNAN CORTES - TALAVERA DE LA REINA (España)

Marcos Calero Martin


CEIP ARTURO DUPERIER - AVILA (España)