XVI CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Cor e vida gracias ao marabilloso tesouro da auga potable

Aquí atoparás a túa creación unha vez que o teu papá / mamá / titor teñan validado a túa participación e tamén poderás descubrir os bonitos lugares que crearon outros nenos.

MARIO SEÑOR SEVILLA


NUESTRA SEÑORA DE LA LUZ - TARIFA (España)

Noelia Bahillo Palacio


SAN JOSE - SANTANDER (España)

lluc cardona Mari


CP SAN CIRIAC - SANTA EULÀRIA (EIVISSA) (España)

Ainhoa Mañas jofré


José Juan Ortiz - SANT ANDREU DE LA BARCA (España)

Ainhoa Maria Santana


SAN JOSE - SANTANDER (España)

uxue rotllant sobrino


estudio - NIGRÁN (España)

Sara Garazo Guerrero


PINTOR LAXEIRO - VIGO (España)

Carla Alcázar Ramírez


María Auxiliadora - RODA, LA (España)

Mar Cancio Pintado


Pompeu Fabra Vallirana - Vallirana (España)

Alicia Vidal Ares


CP LA CORREDOIRA - OVIEDO (España)

Unai Bilbao Solana


LA ESTACIÓN - ARNEDO (España)

Hugo Llave Vega


Nuestra Señora del Prado - TALAVERA DE LA REINA (España)

Joãa Freire


Escola Santa Teresinha - FUNDÃO (Portugal)

Paula Galindo Guerrero


Colegio Santa Maria Asumpta - BADAJOZ (España)

Iker jimenez darie


Joana d´Empuries - CASTELLÓ D´EMPURIES- (España)

luka saquieres ferro


pompeu fabra - VALLIRANA (España)

Jan Guell Fabrega


Joana d´Empuries - CASTELLÓ D´EMPURIES- (España)

MARIA HERNANDEZ LUZON


ISABEL LA CATOLICA - HELLÍN (España)

Lucía Aguado Peralta


ESCOLA BRIANXA - TORDERA (España)

ARIEL Clemente Segado


CEIP Pompeu Fabra - VALLIRANA (España)

Marina Agell León


ESCOLA BRIANXA - TORDERA (España)

Noa Acemel Ortega


ESCOLA BRIANXA - TORDERA (España)

Daniel Monte Diaz


C.DIOCESANO - AVILA (España)

Edgar alexandre Estalagem


Centro escolar comendador rui nabeiro - CAMPO MAIOR (Portugal)

yannick brotons martinez


JOANA D´AMPURIES - CASTELLÓ D´EMPURIES- (España)

Paula Ayala Román


El Arcángel - ALMERÍA (España)

lucia bustos rodriguez


Ceip Sant Ciarac - SANTA EULÀRIA DES RIU (España)

Nerea Sanchez Sevillano


Joana d’Empúries - EMPURIABRAVA (España)

Roberto Duque Gonzalez


CEIP SAN JUAN BAUTISTA - CARBONERO EL MAYOR (España)

Max Weingart Weingart


Joana D´Empúries - CASTELLÓ D´EMPURIES- (España)