XVI CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Cor e vida gracias ao marabilloso tesouro da auga potable

Aquí atoparás a túa creación unha vez que o teu papá / mamá / titor teñan validado a túa participación e tamén poderás descubrir os bonitos lugares que crearon outros nenos.

Naiara Morales Calvo


Escola els estanys - PLATJA D´ARO (España)

ivet agramunt puertas


Escola Els Estanys - PLATJA D´ARO (España)

Marc Sanchez Ruiz


Escola Els Estanys - PLATJA D´ARO (España)

Jan Palaí Morilla


Escola Els Estanys - PLATJA D´ARO (España)

Berta Iñigo Boleda


escola els estanys - PLATJA D´ARO (España)

Ismael Azuaje Izturiz


Els Estanys - PLATJA D´ARO (España)

Alexander Dormido Jimenz


escola els estanys - PLATJA D´ARO (España)

leandro tanemsmo tanemsmo


escola els estanys - PLATJA D´ARO (España)

pol garcia gomez


els estanys - PLATJA D´ARO (España)

Pol Aubeso Serrano


Escla els Estanys - PLATJA D´ARO (España)

Lucia cordon quero


escola els Estanys - PLATJA D´ARO (España)

Mateo Rodriguez Casasola


Els Estanys - PLATJA D´ARO (España)

Azul Taranco de Benedictis


CEIP S´OLIVERA - SANTA EULÀRIA (EIVISSA) (España)

pol castella palau


ramon farrerons - BELL-LLOC D´URGELL (España)

AINARA DIAZ GOMEZ


COLEGIO PUBLICO GERARDO DIEGO - SANTA MARÍA DE CAYÓN (España)

Núria Roca Niubò


Escola Ramon Farrerons - BELL-LLOC D´URGELL (España)

sandra Montenegro Moreno


San juan bautista - SAN JUAN DEL PUERTO (España)

faris lamssarraf jiar


esl estanys - PLATJA D´ARO (España)

nicole moreno degano


els estanys - PLATJA D´ARO (España)

Mohamed ceesay ceesay


escolaelsestanys - PLATJA D´ARO (España)

dakota sanchez didieu


els estanys - PLATJA D´ARO (España)

Anass zarouali mohktari


escola els estanys - PLATJA D´ARO (España)

Ileana Calin Calin


Els Estanys - PLATJA D´ARO (España)

anais torrens ferron


els estanys - PLATJA D´ARO (España)

Mamadou Camara Camara


Els eSTANYS - PLATJA D´ARO (España)

Anna Paula Haise Colotti


Els Estanys - PLATJA D´ARO (España)

Lucia Rodriguez Harinero


CEIP Pintor Laxeiro - VIGO (España)

Anna Carme Bastardas


Pompeu Fabra - VALLIRANA (España)

Beatriz Nicol Budai Muntean


Ramon Farrerons - BELL-LLOC D´URGELL (España)

MARIO DELGADO HERRERO


CEIP BILINGUE HERNAN CORTES - TALAVERA DE LA REINA (España)