XVI CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Cor e vida gracias ao marabilloso tesouro da auga potable

Aquí atoparás a túa creación unha vez que o teu papá / mamá / titor teñan validado a túa participación e tamén poderás descubrir os bonitos lugares que crearon outros nenos.

harman singh kaur


CEIP POMPEU FABRA - ANGLÈS (España)

Esther Perez Iniesta


Ausias March - ALBORAYA (España)

Beatriz Fonseca Rosado


Colégio Luso-Britânico - ELVAS (Portugal)

ana kimeridze tukhasvili


LA ESTACIÓN - ARNEDO (España)

fernando molina moreno


Miguel de Cervantes - Mocejon (España)

Fabio Comesaña Rodriguez


Colegio Plurilingue Barreiro - VIGO (España)

sara Verbeek Alvarez


Ceip S´olivera - EIVISSA (España)

JAN JOVELLS CARNÉ


RAMON FARRERONS - BELL-LLOC D´URGELL (España)

Maria mari mate


CP SAN CIRIAC - SANTA EULÀRIA (EIVISSA) (España)

maria valera sanchez


maristas santa maria del prado - talavera de la reina (España)

Alvaro Corrales Aguado


Na. Sra.del Prado - TALAVERA DE LA REINA (España)

Alvaro Tena Custodio


JOAQUÍN TENA ARTIGAS - CASTUERA (España)

Maria Madalena Ponte Fernandes Raposo Raposo


Colégio Luso-Britânico - ELVAS (Portugal)

irene rodriguez sanchez


cra la villa - PEÑAFIEL (España)

Laila Amrah Zerhnouni


CEIP POMPEU FABRA - ANGLÈS (España)

Celia del Pino Cacereño


Nuestra Señora del Prado - TALAVERA DE LA REINA (España)

Rita De Jesus Rodrigues Fanico Fanico


Colégio Luso-Britânico - ELVAS (Portugal)

Garisha Sharma Kumar


New castelar college - Torrevieja (España)

Marta Galán Martínez


Colegio "Lorenzo Medina" - VALDEPEÑAS (España)

María Domínguez Gordillo


NTRA. SRA. DE LOS DOLORES - GUAREÑA (España)

GISELA Navarro Benitez


CP SAN CIRIAC - SANTA EULÀRIA (EIVISSA) (España)

LUCIA BOTE PARRAS


NTRA. SRA. DE LOS DOLORES - GUAREÑA (España)

aaron gomez valdibia


CP SAN CIRIAC - SANTA EULÀRIA (EIVISSA) (España)

Mirna Yolibeth Hernández Interiano


C.R.A La Villa - PEÑAFIEL (España)

CLAUDIA CORRAL PEREZ-ROLDÁN


COMPAÑÍA DE MARÍA - TALAVERA DE LA REINA (España)

Sergio Corella Bravo


C.E.I.P. la patacona - ALBORAYA (España)

Leyre Arranz Santamaria


Juan de Vallejo - Burgos (España)

Adriana Pasquin Soria


CEC San Pedro Apostol - SAN PEDRO DEL PINATAR (España)

Martina Calvo Gomez


Compañía de María - TALAVERA DE LA REINA (España)

TERESA GARCÍA MOÑINO


NTRA. SRA. DE LA ASUNCIÓN - BADAJOZ (España)