XVI CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Cor e vida gracias ao marabilloso tesouro da auga potable

Aquí atoparás a túa creación unha vez que o teu papá / mamá / titor teñan validado a túa participación e tamén poderás descubrir os bonitos lugares que crearon outros nenos.

Ceip luis cortin (4º A)


SANTA MARÍA DE GUÍA DE GRAN CANARIA (España)

Gabriela Pelayo Fernandez


Gerardo Diego - SANTA MARÍA DE CAYÓN (España)

GISSEL REYES HERNANDEZ


CRA LA VILLA - PEÑAFIEL (España)

ADRIAN GOMEZ ALAMO


LA MILAGROSA - SALAMANCA (España)

ANGELA GONZALEZ CUERVA


SAN ANTONIO - YELES (España)

Freya Farndale Brown


Carmelitas - ALCOI (España)

NURIA HERRERA ALDANA


NUESTRA SEÑORA DEL PRADO - TALAVERA DE LA REINA (España)

Aimar Yakubu Ibañez


ANTONIO DELGADO CALVETE - ARNEDO (España)

Rubén Carnicero García


CEIP Sa Marine de Llucmajor - LLUCMAJOR (España)

Joaquin Alvarez Rebolo


CEIP Virgen delSOl - Tarifa (España)

Soraya Belhaj Belhaj


C B M Los Pinos - SAN PEDRO DEL PINATAR (España)

Alicia Vizoso Garcia


Ceip.pintor laxeiro - VIGO (España)

Jan Freixinet Pique


lestonnac - LLEIDA (España)

Madian Gabriel Orha


Centro escolar Rui Nabeiro - CAMPO MAIOR (Portugal)

Isabel Llopis Fornet


JUAN DE LA ROSA - RONDA (España)

Lucía Jover Schneider


CEIP Padre Manjon - Benahadux (España)

Paula de Palma Garcia


Antonio Checa Martinez - Torre del Mar (España)

Lucas Garcia Calleja


Fernando de Rojas - Burgos (España)

Yuxin Zhang Zhang


el Bruel - CASTELLÓ D´EMPURIES- (España)

MARCO GARCÍA ENRIQUE


COLEGIO LA INMACULADA - PEÑAFIEL (España)

Hugo Calcedo Bravo


Simon de Colonia - ARANDA DE DUERO (España)

Lluvia Delgado Gonzalo


Fernán González - ARANDA DE DUERO (España)

Yanira Jimenez Ramos


Ignasi iglesias - TORDERA (España)

Ruben Pulgar De la guia


San antonio - YELES (España)

jorge juarez garcia


CEIP JOAN PERUCHO - ALBINYANA (España)

Nuria Arjona Romero


CEIP Dunas de Doñana - MATALASCAÑAS (España)

sergio VALLE Lagar


SAN JOSE DE CALASANZ - BADAJOZ (España)

Martí Aguilar Costa


Can Raspalls - IDAM IBIZA (España)

Gloria Morales Castellon


CEIP "Padre Manjon" - Benahadux (España)

Sofia Martínez Lavado


MANUEL JESUS ROMERO MUÑOZ - LOS SANTOS DE MAIMONA (España)